Matrači

Matracis YappyWool 60x120

78.00

YappyWool – tas ir Latvijā ražots YappyKids divpusējs matracis. No vienas puses iekšējam blokam tiek izmantoja 6cm bieza kokosa šķiedra, bet no otras puses aptuveni 2cm biezs speciāls fibrobloks, kas caurausts ar dabīgo vilnu.

Mēs rekomendējam, lai bērns līdz 1,5 gada vecumam gulētu uz kokosa puses, bet pēc mugurkaula muskuļu nostiprināšanās var pārgriezt matraci uz mīkstāku pusi ar vilnu.

Kādēļ Jums jāpievērš uzmanība matracim ar vilnas fibrobloku?

1. Matrača sastāvā esošā vilna vienmēr labāk saglabās mazuļa siltumu rudens-ziemas periodā.

2. Vilna mūsu matracī – tas ir elektroneitrāls materiāls. Rezultātā matracis un mazuļa organisms netiek elektrizēti, paliek neitrāli.

3. Ārstnieciskās īpašības. Vilnas šķiedras sastāvā ir dabīgs vilnas vasks. Šī viela, kas bieži tiek izmantota pretiekaisuma un antialerģiskos līdzekļos, iedarbojas uz ādas receptoriem, uz tās virsmas aktivizējot reģenerācijas procesus un paātrinot skrāpējumu, griezumu un citu bojājumu sadzīšanu.

Tostarp YappyWool matracis tiek ražots bez līmes izmantošanas. Kokosa un vilnas slāni mēs sašujam kopā, iegūto pildījumu ietinam kokvilnas (90%) un vilnas (10%) audumā, lai kokosa šķiedras matiņi mazulim netraucētu gulēt.

Bet matrača pārvalku mēs izgatavojam no 100% kokvilnas, ko 40 grādu temperatūrā var mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā.

Kokvilnai arī ir OEKO TEX sertifikācija.

Saglabāt
Kods
5059914 ya
Kolekcija
Yappy Kids
Dalīties

Ražotājs
Zīdaiņu matrači

Platums
60 cm
Dziļums
120 cm
Augstums
9 cm
Matrača platums
60 cm
Matrača garums
120 cm
Matrača izmērs
60x120 cm

Nesen apskatītie

Seko mums

Uzzini jaunāko informāciju un atrodi labākos Čiekurs piedāvājumus savā iecienītajā sociālajā tīklā.