Matrači

Matracis Premium YappyEco 60x120

170.00

Matracim ir vairāki slāņi, kas nodrošina izcilu komfortu un nepieciešamo stingrību, lai mazulis attīstītos un augtu vesels.

Matrača kodolā ir divi biezi slāņi – katrs aptuveni 3 cm – zirga sari un sizāls. Tie nodrošina matracim stingru formu, un tajā pašā laikā arī nepieciešamo elastību un atsperīgumu. Zirga sari veido perfektu mikroklimatu un nodrošina komfortu dažādās temperatūrās. Kā arī šim materiālam piemīt ātri žūstošas īpašības, kas ir īpaši svarīgi bērnu matračiem. Sizāls uztur labu mikroklimatu, nodrošina labu gaisa caurlaidību. Tas ir kluss – mazulim veļoties gultiņā – nebūs lieku trokšņu, kas varētu to pamodināt.
Šie abi slāņi ir ietīti apvalkā – no vienas puses kamieļa vilna, no otras – kokvilna. Kamieļa vilnai piemīt laba termoregulācija – tā nodrošinās labu miegu gan karstā, gan vēsā laikā. Kokvilna ir ļoti gaisu caurlaidīgs materiāls, tāpēc ķermenis mazāk svīst.
Matrača pārvalks ir gatavots no bambusa. Tas pārsteigs ar savu nepārspējamo maigumu. Bambusam piemīt dabiski antibakteriālie elementi, kas atrodas tā šķiedrās un tas neļauj baktērijām vairoties.
Izmērs: 60x120x9 cm

Saglabāt
Kods
5055224 ya
Kolekcija
Yappy Kids
Dalīties

Ražotājs
Zīdaiņu matrači

Platums
60 cm
Dziļums
120 cm
Augstums
9 cm
Matrača platums
60 cm
Matrača garums
120 cm
Matrača izmērs
60x120 cm

Nesen apskatītie

Seko mums

Uzzini jaunāko informāciju un atrodi labākos Čiekurs piedāvājumus savā iecienītajā sociālajā tīklā.