Vēsture

Mēbeļu veikala "Čiekurs" pirmssākumi ir cieši saistīti ar SIA "Daiļrade koks" uzņēmuma dibināšanu. 

Daiļrade koks

"Daiļrade koks"dibināts 1994 gadā, privatizējot kādreizējās valsts suvenīru ražošanas apvienības "Daiļrade" trīs kokapstrādes cehus. Uzņēmuma tālākas attīstības pamatā tika likta vīzija par Latvijā ražotu mēbeļu eksporta iespējām uz Eiropu, arī tā laika ekonomiskie un sociālie priekšnosacījumi bija labvēlīgi, kā rezultātā uzņēmums strauji un veiksmīgi attīstījās un strauji paplašināja piedāvāto mēbeļu un produkcijas spektru. Pašlaik SIA "Daiļrade Koks" ražo mēbeles četrās ražotnēs - Valmierā, Tukumā, Vaiņodē un Viļakā.

Paralēli mēbeļu ražošanai tika attīstīti arī ar mēbeļu ražošanu saistīto produktu imports, nodrošinot nepieciešamo furnitūru mēbeļu ražošanai, kas atbilst visām mūsdienu prasībām un kļūstot par vienu no lielākajiem mēbeļu furnitūras lieltirgotājiem Latvijā. 

Strauji attīstoties un radot arvien jaunas mēbeļu kolekcijas eksportam, kā nākamais solis 1998. gadā bija mēbeļu veikala "Čiekurs" dibināšana, kurā sākotnēji izstādītas pieprasītākās kolekcijas, vēlāk tās papildinātas ar sadarbības partneru produkciju no dažādām Eiropas valstīm.

Mēbeļu veikals Čiekurs piedzīvojis vairākas paplašināšanās, kopš 2008. gada veikala telpas paplašinātas līdz pat 1800 m2 . 

Seko mums

Uzzini jaunāko informāciju un atrodi labākos Čiekurs piedāvājumus savā iecienītajā sociālajā tīklā.