Matrači

Matracis Las Vegas

1494.00€ 1195.20 (-20%)
Akcija spēkā līdz: 19.11.2019

Luksus klases, ekskluzīvs matracis ar dubultu atsperu sistēmu – Pocket un Micro Pocket atsperēm.
Dubultā atsperu sistēma un augstas kvalitātes materiāli garantēs labu miegu visas nakts garumā. Matracis LasVegas ir vidēji ciets, bet ņemot vērā tā sastāvu, tas sniegs perfektu muguras atbalstu pat cilvēkiem ar lielāku svaru. Piemērots cilvēkiem, kam patīk gulēt visās 3 dominējošās pozās, kā arī pāriem ar līdzīgu vai atšķirīgu ķermeņa masas indeksu. Auduma specifisko īpašību dēļ, piemērots cilvēkiem ar alerģiju un/vai jūtīgu ādu.
Matracis pārklāts ar audumu Bio Cotton®, kas ir labāks par citiem dabīgiem audumiem/materiāliem, jo netiek izmantotas jebkādas ķīmiskas vielas nedz sēšanas, nedz audzēšanas, nedz ražas novākšanas, nedz aušanas laikā. Gulēšana uz biokokvilnas (Bio Cotton®) auduma viennozīmīgi neizraisīs jelkādu ādas alerģijas reakciju, kā arī mitruma izvadīšana caur auduma šķiedrām būs straujāka.
No vienas puses stepēts ar linšķiedras slāni, no otras puses – ar dabīgas kamieļvilnas šķiedras slāni.
Pocket un Micro pocket atsperes pa perimetru savienotas ar plakanu tērauda stieples rāmi.
Matrača sānos ir īpašas papildus atbalsta atsperes katrai atsperu sistēmai, kas nodrošina gaisa caurlaidību, dod papildus atbalstu malām un neatļauj matrača malu nosēšanos.
Virs Pocket atsperēm stingri presētas baltas kokvilnas slānis un latekss, virs Micro pocket atsperēm stingri presētas baltas kokvilnas slānis un Memory poliuretāns.
Matrača sānos papildus gaisa atveres.
Matrača augstums ir 36cm.

Saglabāt
Kods
5025198 in
Kolekcija
Stroma
Dalīties

Ražotājs
Stroma

Matrača izmērs
160x200
180x200
200x200
200x220 cm
Pasūtījuma izpildes termiņš
1 nedēļa

Nesen apskatītie

Seko mums

Uzzini jaunāko informāciju un atrodi labākos Čiekurs piedāvājumus savā iecienītajā sociālajā tīklā.