Gultas vienguļamās

Pusaudžu gulta Hytte - mājiņa balta

295.00

Skandināvu stila pusaudžu gulta – mājiņa. To var izmantot gan kā gultu, gan kā rotaļu vietu. Gulta sastāv no 2 artikuliem: rotaļu vieta- mājiņa un gultas papildkonstrukcijas detaļām. Katru elementu iespējams iegādāties atsevišķi.
Brīvā vieta zem gultas 11 cm

Rotaļu vieta - māja: cena 210 eiro, 
Gultas papilddetaļas: cena 85 eiro

YappyHytte ir lielisks risinājums laikā, kad bērns ir izaudzis no zīdaiņa gultiņas un ir nepieciešama jau lielāka gulta.Šī gulta ir oriģināla dizaina un funkcionalitātes kombinācija. Gultas dizains piešķir patiesi mājīgu sajūtu bērna istabā. Mājiņas izskata gultas ir lieliska izvēle bērniem, jo pateicoties to pievilcīgajam un rotaļīgajam dizainam, bērnam būs vēlme tur gulēt un adaptācija no zīdaiņa gultas uz pusaudža gultu notiks ātrāk.Jūsu bērna drošībai ir iespējams pielikt aizsarga sānu malu (ir komplektā), nofiksējot to YappyHytte gultas vienā vai otrā pusē. 
Materiāls: Priedes masīvkoks.Koksne ir apstrādāta ar ekoloģisku, bērniem drošu dabīgo koka aizsargvasku. Tas ir daudzfunkcionāls materiāls, piešķir spīdumu, atgrūž mitrumu un pasargā mēbeles no netīrumiem. Koka detaļām saskaroties ar citām koka detaļām ir tendence veidot sausus trokšņus (krakšķēt), tādēļ tiek izmantots koka vasks, kas šīs skaņas novērš un mēbeles izmantošanas laikā nerodas trokšņi.
Gultas - mājiņas konstrukcija ir pārdomāta (10cm brīvas vietas), lai robots – putekļu sūcējs var brīvi iztīrīt grīdu zem gultas.Komplektā mājas konstrukcijai iekļautas matrača bāzes detaļas un aizsarga sānu mala.Gultiņas grīda ir ražota no saplākšņa lamelēm. Tās ir izturīgas, kā arī izveido pareizu un ergonomisku bāzi matracim, tādēļ gulēšana YappyHytte gultiņā ir bērnam īsts prieks. Piemērota matracim izmērā 160 x 80 cm.

Saglabāt
Kods
3500278 ya + 3500279 ya
Kolekcija
Yappy Kids
Dalīties

Ražotājs
Yappy Kids

Materiāls
Masīvkoks
Platums
169 cm
Dziļums
89 cm
Augstums
135 cm
Matrača izmērs
80x160 cm

Nesen apskatītie

Seko mums

Uzzini jaunāko informāciju un atrodi labākos Čiekurs piedāvājumus savā iecienītajā sociālajā tīklā.