Ceļvedis zīdaiņu gultiņas izvēlēEiropas Savienībā vēsturiski ir izveidojušies 2 zīdaiņu gultiņu standartizmēri:

60x120 cm vai 70x140 cm(matrača izmērs).

Mēs piedāvājam gultiņas no dabīga koka: bērza, priedes, dižskabārža,  MDF, koks +MDF, krāsotas vai tonētas un lakotas.

 Gultiņas ir ražotas ES atbilstoši Eiropas standartiem no speciāli atlasītas koksnes, apdarē izmantojot lakas un krāsas tikai uz ūdens bāzes. 

Par koka gultiņām viss ir skaidrs - dabīgs materiāls, elpojošs un patīkams gan taustei, gan redzei.

Kas ir MDF?

MDF plātne  (angl. Medium Density Fibreboard) tiek izgatavotas no kokšķiedras masas (fibrām), kuru izveido savelšanas un saspiešanas veidā. Pateicoties lieliskajām apstrādes īpašībām, izturībai un vienmērīgajam biezumam visā platumā, to bieži izmanto mēbeļu fasāžu ražošanā.

Izgatavojot MDF plātnes, formaldehīda  sveķu (cilvēka veselībai kaitīgs savienojums)  daudzums ir ļoti neliels, to var pielīdzināt dabiskā koka izdalīto formaldehīda sveķu daudzumam. MDF plātnei ir augsts ekoloģiskais rādītājs. Pateicoties savām fiziskajām īpašībām un ražošanas īpatnībām, MDF plāksnei ir gluda virsma, kuru var krāsot ar dažādām krāsām un apstrādāt ar citiem pārklāšanas materiāliem.

MDF plātnes priekšrocības:

Ekoloģiski tīrs materiāls

Lieliskas apstrādes īpatnības

Maksā mazāk  nekā koka masīvs

Garš ekspluatācijas periods

Izturība pret mitrumu un termisko iedarbību

Ko mēs varam piedāvāt: 

Gultiņai ir maināms grīdas augstums, ko var fiksēt 3 līmeņos. Kamēr bērniņš neveļas un nesēž, grīdiņu var turēt visaugstākajā līmenī, tādējādi atvieglojot slodzi māmiņai mugurai, jo bērniņu nāksies cilāt daudzas reizes dienā. Mazulim paaugoties, grīdas līmenis tiek laists zemāk, lai Jūsu bērns būtu pilnīgā drošībā.

 Gultiņai ir „dropside” mehānisms, kas ļauj vienu gultiņas malu nolaist uz leju ar vieglu kājas pieskārienu un pēc tam atkal pacelt uz augšu. Šī funkcija būs noderīga, kad gultas grīdiņa būs nolaista viszemākajā līmenī. Tas ļaus pasargāt māmiņas muguru no liekas slodzes, jo mazulis jau būs paaudzies un kļuvis smagāks.

 Gultiņas ar šūpošanas mehānismu, kuru var nofiksēt, kad tas nav nepieciešams. Par šīs funkcijas labajām īpašībām laikam neviens vecāks nav jāpārliecina, jo parasti mazuļi ir sajūsmā par to, ka var iemigt viegli šūpojoties.

 Gultiņas ar izņemamām 3 redelēm, lai mazulis, kurš jau sācis staigāt pats var izrāpties vai ierāpties gultiņā.

 Gultiņas, zem kurām ir veļas kaste, noderēs dažādu stratēģiski svarīgu lietu glabāšanai

 Gultiņas ar riteņiem, no kuriem divus var nofiksēt. Šī funkcija noderēs gultiņas vieglākai pārvietošanai, jo Jūsu uzmanība mazulim būs nepieciešama 24 stundas diennaktī.

Gultiņas, kurām ir plastikāta uzlikas malām, brīdim, kad bērniņam sāks dīgt zobiņi un visu gribēsies pagrauzt.

 Gultiņas, kuras var pārveidot par lielāku bērnu gultām, kurā ērti varēs gulēt līdz skolas laikam (Josephine, Julia, Romeo, Calla, Scandic). Parasti šīm gultiņām matrača izmērs ir 70x140 cm.

 Vienā gultiņa var būt apvienotas vairākas funkcijas.

Lūdzu pievērsiet uzmanību tam, ka gultiņām jābūt atzīmei sānā vai gultas galā ar atzīmi, kas norāda matrača maksimālo biezumu.

Mīļie vecāki, šī nebūs viegla izvēle, bet mēs Jums palīdzēsim izvēlēties vislabāko variantu.

Jūs savu bērniņu vēl neesiet satikuši un neziniet, kāda būs viņa mīļākā krāsa un vai viņam patiks gulēt uz stingrāka, ar kokosu pildīta matracīša, vai ieritināties uz mīkstas aitādiņas savā jaunajā gultiņā, bet svarīgākais būs mīlestība, ko mazais cilvēks sajutīs, un tas viņam palīdzēs augt lielam, stipram un laimīgam, neatkarīgi no tā, vai gultiņa būs pavisam vienkārša, vai dārga un grezna.

Galvenais, lai tā ir droša un lai Jūsu izvēli nosaka nevis skaisti reklāmas attēli, bet pamatoti pētījumi un speciālistu rekomendācijas.

Lai Jums lielisks mazuļa gaidīšanas laiks, un nākamais bloga ieraksts būs par otru svarīgāko izvēli, kas seko pēc gultiņas iegādes,- kādu matracīti izvēlēties.

1. Gultiņa Yappu play ar veļas kasti

Gultiņa Yappu play ar veļas kasti

Zīmolam Yappykids veļas kaste ir nopērkama atsevišķi un tā ir novietojama zem visām Yappykids gultiņām.
Ražotājs: Yappy kids, LV

2. Gultiņa Modern ar izņemamām 3 redelēm

Gultiņa Modern ar izņemamām 3 redelēm

Ražotājs: Yappykids. LV

3. Gultiņa Romeo

Gultiņa Romeo

Ražotājs: Daiļrade Koks, LV

4. Gultiņa Romeo ar zemajiem sāniem

Gultiņa Romeo ar zemajiem sāniem

Ražotājs: Daiļrade koks, LV

Citi raksti

Seko mums

Uzzini jaunāko informāciju un atrodi labākos Čiekurs piedāvājumus savā iecienītajā sociālajā tīklā.