Mazuļu pārtinamās kumodes un virsmas. Vai mums to vajag?

Bērnu istabas mēbelesInterneta dzīlēs atrodami ļoti daudz un dažādi viedokļi par to, cik noderīga vai nenoderīga lieta ir zīdaiņu pārtinamie galdi un kumodes. Taisnība ir gan vieniem, gan otriem, jo šāda tipa mēbele ir funkcionāla un noderīga, bet diemžēl ļoti īsu laika periodu. 

Mazuļa pirmo dzīves mēnešu laikā māmiņas fiziskā un garīgā slodze ir milzīga - bērniņš ēd gan dienā, gan naktī, mazulis ne vienmēr tikai saldi guļ, mazulim regulāri iziet vēders (vai vēl trakāk - neiziet), mazulis ir jāvanno, jāšūpo un to nedrīkst izlaist no māmiņas uzmanības loka ne uz mirkli.Visas mammas grib būt pašas labākās mammas un tāpēc, lai to visu izturētu, cilvēki ir izdomājuši dažādas lietas, kas varētu atvieglot jaunās māmiņas ikdienu. 

Tātad:

kāpēc mums būtu vajadzīga pārtinamā kumode?

Pirmais un galvenais iemesls - māmiņas muguras saudzēšana.  Pat, ja Jūs par muguras nogurumu un  sāpēm šobrīd esat dzirdējuši tikai no vecvecmāmiņas, tas neizslēdz to, ka jaunie pārgurušie vecāki savas muguras sajutīs diezgan ātri. Jā, mēs varam mazuli pārtīt uz savas gultas vai dīvāna, varam to darīt galu galā arī uz grīdas, bet...šodien mums ir iespēja to darīt uz ērtas un funkcionāli pārdomātas pārtinamās kumodes.

Bērnu mēbeļu ražotāji ir radījuši transformējamas pārtinamās kumodes, kurām pārtinamā virsma ir viegli uzliekama un noņemama, kad tā vairs nav nepieciešama. Pēc pārtinamās virsmas noņemšanas, Jums paliks parasta kumode ar atvilktnēm vai durtiņām, ko varēsiet izmantot dažādu mazuļa (vai savu) lietu glabāšanai. Un kas nav mazsvarīgi, kad Jūsu ģimenē ienāks nākamais bērniņš, pārtinamo virsmu uzliksiet atpakaļ savai iemīļotajai kumodei un Jums atkal būs pārtinamā virsma. (tieši tāpēc mēs iesakam uzliekamo pārtinamo virsmu noglabāt, nevis izmest)

Ļoti svarīgi, pirms mazuļa pārtīšanas, ir šim procesam labi sagatavoties. Vatītes, salvetes, pūderis, krēmi, dvielis, eļļa, pampers un vēl viskautkas - tam visam jābūt rokas stiepiena attālumā, jo mazuli vienu atstāt nedrīkst. Tāpēc visas nepieciešamās lietas var sakārtot jau laicīgi kumodes atvilktnēs un Jūsu mazulis būs drošībā, jo māmiņa ir ar viņu.

Dažiem  modeļiem pieejami ērti plauktiņi kumodes sānos, kas lietderīgi ļaus izmantot spraugu starp kumodi un sienu, kas izveidojas, kad virsma ir pievienota kumodei. Šāds risinājums arī ļauj saglabāt kumodes stabilitāti ar pievienotu pārtinamo virsmu un to var nestiprināt pie sienas.

Mūsu veikala piedāvājumā ir arī pārtinamie galdi, kas salīdzinājumā ar kumodi parasti ir mazāki, tāpēc tos parasti izvēlas nelielām telpām (piemēram vannas istabai) 

Ja Jūsu dzīvesvietā ir maz brīvas telpas, vai neesat gatavi investēt jaunā kumodē, ražotāji šobrīd piedāvā mīkstas pārtinamās virsmas ar koka pamatni, kas pēc izmēriem pielāgotas zīdaiņu standartgultiņu izmēriem. Šobrīd mūsu veikalā  šādas virsmas ir piedāvājumā gultiņām , kas ir ar matrača izmēru 60x120 cm. Tās ir dažādās krāsās un dizainos, pārklātas ar mitrumizturīgu audumu. Šādu virsmu var vienkārši uzlikt uz gultiņas, kad tas ir nepieciešams.

Mūsu veikalā atradīsiet arī mīkstās pārtinamās virsmas, ko novietot uz pārtinamajām kumodēm, kas arī ir pieejamas dažādos dizainos un pārklātas ar mitrumizturīgu audumu. Mūsu piedāvājumā ir arī ar pārtinamo virsmu materiālu dizainos saskaņotas gultasveļas un baldahīni.

Eksistē arī pārtinamie spilveni un pakaviņi, kas pildīti ar plastikāta granulām vai griķu sēnalām. Bērniņu pārtīšanas laikā ievietojot pakaviņa iekšpusē, tiks ierobežota iespēja, bērniņam negaidot velties un savainoties. Tāda pat funkcija ir pārtinamajam spilvenam. Šos abus priekšmetus Jūs varēsiet izmantot arī bērniņa zīdīšanas laikā, jo tie būtiski var atvieglot bērna turēšanu.

Lai kāda arī būtu Jūsu izvēle, mēs priecāsimies, ja kaut nedaudz būsim Jums palīdzējuši pieņemt pareizos lēmumus.

Galvenais ir Jūsu mazuļa drošība, tāpēc NEKAD, lai kas arī notiktu, neatstājiet bērniņu bez uzraudzības uz pārtinamā galda, dīvāna vai jebkuras citas virsmas, kas ir augstāka par grīdu.

Tālāk pievienojam bilžu galeriju, kas palīdzēs Jums labāk izprast rakstā apskatītos variantus.

1. Mīksta pārtinamā virsma

Mīksta pārtinamā virsma

Mīkstā pārtinamā virsma paredzēta novietošanai uz pārtinamās kumodes vai galda. Mitrumizturīgs audums.
Cena 32 eur, iespējami dažādi auduma dizaini.
Ražotājs: Troll, LV

2. Cieta pārtinamā virsma, paredzēta novietošanai uz gultiņas

Cieta pārtinamā virsma, paredzēta novietošanai uz gultiņas

Virsma izgatavota no balta krāsota MDF
uz tās ieteicams papildus novietot mīksto pārtinamo virsmu.
Cena 34 eur
Ražotājs: Yappykids, LV

3. Mīkstā pārtinamā virsma ar cieto apakšu

Mīkstā pārtinamā virsma ar cieto apakšu

Virsma paredzēta novietošanai uz gultiņas ar matrača izmēru 60x120 cm
Virsmas galos ir iestrādātas lentas ar kurām pārtinamo virsmu nofiksē pie gultiņas sāniem. Pieejami dažādi auduma dizaini.
Cena 49 eur
Ražotājs: Troll, LV

4. Pārtinamā kumode Yappyowl

Pārtinamā kumode Yappyowl

Kumode izgatavota no bērza.
Pārtinamo virsmu var uzlikt, gan no kreisas, gan no labas puses
Pārtinamas virsmas izmērs 75x55cm
Cena 373 eur
Ražotājs: Yappykids, LV

5. Pārtinamais galds ar atvilktni

Pārtinamais galds ar atvilktni

Galds izgatavots no bērza.
Cena 135 eur
Ražotājs: Troll, LV

6. Pārtinamā kumode Mild&Wild

Pārtinamā kumode Mild&Wild

Kumode izgatavota no sevišķi izturīga liekti līmēta bērza saplākšņa.
Pārtinamo virsmu iespējams noņemt un pēc tam izmantot kā dekoratīvu sienas plauktu.
Kumode: 597 eur
Pārtinamā virsma: 129 eur
Mīkstā pārtinamā virsma: 32 eur
Ražotājs: Daiļrade Koks, LV

7. Pārtinamā kumode Romeo

Pārtinamā kumode Romeo

Kumode izgatavota no priedes koka. Tonēta balta.
Pārtinamo virsma nopērkama atsevišķi un to var uzlikt un noņemt uz kumodes pēc nepieciešamības.
Kumode: 289 eur
Pārtinamā virsma: 49 eur
Ražotājs: Daiļrade Koks, LV

Citi raksti

Seko mums

Uzzini jaunāko informāciju un atrodi labākos Čiekurs piedāvājumus savā iecienītajā sociālajā tīklā.