Mīkstās mēbeles - skandināvu dizains no Igaunijas

BELLUS dīvāni

Kaimiņos ražotas mēbeles Bellus ar pasaules vārdu un gudru tehnoloģiju pieejamas Jums veikalā Čiekurs. Izlasiet šo rakstu līdz beigām un sapratīsiet, kādēļ izvēlēties šo zīmolu. Vēl zemāk atradīsiet arī dažus paraugus no Bellus mēbeļu piedāvājuma.

Bellus ražotne  ir dibināta 1997. gadā un šobrīd tā ir viena no lielākajām Igaunijā. Divsimt piecdesmit darbinieku kolektīvs gadā saražo simts tūkstošus mīksto mēbeļu vienību. Bellus zīmols ir labi pazīstams Baltijā un Skandināvijā, ko uzņēmums uzskata par savu mājastirgu, bet saražotā produkcija tiek veiksmīgi eksportēta arī uz tādām valstīm kā Vācija, Šveice, Nīderlande, Beļģija un Ukraina.

Bellus sofa magnum veikalā Čiekurs

Bellus mēbeļu dizaina koncepts

Bellus ražotajām mēbelēm piemīt skandināvu dizaina vērtība ar ko uzņēmums ļoti lepojas. Ne velti tā dizaineri Heikki Toropainen un Bror Bojie tiek uzskatīti arī par vieniem no vadošajiem mēbeļu dizaineriem Skandināvijas valstīs. Iespējams tas ir par iemesu, kādēļ patērētāji tik labi atpazīst Bellus mīkstās mēbeles no citu ražotāju produkcijas. Šobrīd, Bellus ražo galvenokārt:

Vienguļamās un divguļamās gultas

Dažādas konfigurācijas dīvānus

Sofas

Klubkrēslus

Bellus dīvānu tehnoloģijas

Viena no svarīgākajām niansēm dīvānu un matraču ražošanā ir efektīva un ilgmūžīga atsperīguma iegūšana. Pasaulē ir pazīstamas dažādas metodes – gan ar atsperu blokiem, gan putumateriāli utt. Ir atzīts, ka labākās ir tās, kas veidotas ar atsperēm, jo putu materiāli laika gaitā sairst. Savukārt Bellus lieto atsperu blokus ko dēvē par Mākoņu sistēmu  (Cloud-system).

Pateicoties šīs sistēms efektivitātei, ražotājs ir pārliecināts par izstrādājuma kvalitāti un savā mājaslapā norāda, ka tai no savas puses garantē vismaz 7 gadu kalpošanu!

Māršala spoles, jeb kabatu atsperes

Tas, ko Bellus sauc par Mākoņu sistēmu pasaulē pazīst kā Māršala spoles , jeb kabatu atsperes. Šo atsperu bloku veidu 1900. gadā Kanādā patentēja Ontario dzimis inženieris Džeims Māršals.Lai paaugstinātu atsperu bloka ilgmūžību un efektivitāti, viņš ievietoja katru atsperi auduma kabatiņā, kā rezultātā, tās darbojas neatkarīgi viena no otras un nodrošina augstāku komfortu par citiem atsperu bloku veidiem. 

Aicinām izbaudīt ilglaicīgu komfortu, ietērptu zviedru dizainā, ar patīkamām atlaidēm no mēbeļu veikala Čiekurs!

Kolekcijas produkti

Kolekcijas atsauksmes

Šai kolekcijai vēl nav nevienas atsauksmes


Pievienot savu atsauksmi

Atsauksmes var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Autorizēties vai reģistrēties
Seko mums

Uzzini jaunāko informāciju un atrodi labākos Čiekurs piedāvājumus savā iecienītajā sociālajā tīklā.